Спростування неправдивої інформації

 31 січня 2017 року у вечірньому випуску програми «Подробиці» було показано сюжет в якому йшла мова про рейдерське захоплення землі, що належить мешканцям сіл Благовіщенського району Кіровоградської області. При цьому винуватцем, порушником закону названа наша компанія ТОВ «Агро Інвест Україна» (код ЄДРПОУ 34478187). Обставини висвітлені в сюжеті не відповідають дійсності, оскільки згідно даних які містяться в Державному реєстрі прав на нерухоме майно користувачем земельних ділянок постраждалих осіб виступає ТОВ «Агрі Інвест Україна» (код ЄДРПОУ 37734991).

 Наша компанія не має жодного відношення до ТОВ «Агрі Інвест Україна» (код ЄДРПОУ 37734991) та не може нести відповідальності за дії цієї компанії.

 Наша компанія входить до міжнародної групи компаній МК Group, яка вже понад 10 років здійснює успішну діяльність на території України, десятки тисяч пайовиків довірили нам свої земельні ділянки у користування, всі українські підприємства групи компаній мають бездоганну репутацію, що створюється щоденною сумлінною працею наших співробітників.

 Неправдива, не перевірена інформація розповсюджена телеканалом Інтер завдала непоправної шкоди репутації компанії та збурила хвилю обурення орендодавців, які довірили нам свої землі так і наших партнерів з якими ми маємо укладені господарські договори.

 При підготовці сюжету журналістами не була проведена робота з перевірки наданих фактів, не з’ясовано винних у ситуації, що була висвітлена та безпідставно підірвано авторитет нашої компанії.  

 Враховуючи, що вказана неправдива інформацію була подана на загальнодержавному каналі у вечірньому  блоці новин, вона стала доступною необмеженому колу осіб, крім того була тиражована безліччю інтернет видань.
01 лютого 2017 року нами була подана заява про спростування неправдивої інформації на ім"я Голови правління ПРаТ "Телеканал Интер" та Голові Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення.

  У випадку відмови телеканалу "Інтер" та редакціх сайту "http://podrobnosti.ua" у поширенні спростування неправдивої інформації ТОВ "Агро Инвест України" буде змушене звернутися до суду за захистом своїх порушених прав поширення зазначеного спростування та відшкодування збитків, завданих репутації компанії.
← назад