Щорічне навчання агрономів та інженерів

Компанія Агро Інвест Україна 28 та 29 березня 2014 року провела щорічне навчання агрономів та інженерів, яке проходить перед початком посівної компанії. Захід проводився для всіх спеціалістів компанії з різних регіонів за участі багаторічних партерів Агро Інвест Україна – компаній Монсанто Україна, Сингента та «Аграрна Індустріальна компанія», а також з залученням фахівців компанії-виробника  продуктів мікробіологічного походження «БТУ-Центр», м. Ладижин.

Протягом дводенного семінару працівники компанії прослухали лекції з технології вирощування кукурудзи, соняшника, цукрового буряку, особливості застосування ЗЗР в умовах прийнятої технології вирощування культур в підприємствах холдингу, а також провели навчання в полі по роботі техніки та обладнання по обміру площ полів і подальшого використання в системі обліку GPS контролю.

Слідкувати за розвитком технологій та новими засобами захисту, бути в курсі нових методів та відпрацьовувати традиційні підходи до виробництва разом із застосуванням новітніх прийомів – все це завжди було і є пріоритетом компанії в агрономічній політиці. Також компанія Агро Інвест Україна вважає, що постійне підвищення кваліфікації працівників є вкрай важливим та одним з основоположних принципів кадрової політики.

← назад