Зустріч представників сербської компанії МК Група (MK Group), та представників Посольства України в Сербії

Компанія МК Група (MK Group) організувала зустріч з представниками Посольства України в Белграді. Президент компанії МК Група (MK Group) Міодраг Костич і директор компанії МК Аграр (МК Аgrar) Мілош Бугарин зустрілися з Олександром Кириченком, тимчасовим повіреним у справах України в Белграді, та Ігорем Винокуровим, економічним радником Посольства України в Белграді.
 
Темою зустрічі була сфера діяльності української компанії «Агро Інвест Україна», що входить до складу сербської групи компаній МК Група (MK Group). Компанія «Агро Інвест Україна» вже більше 7 років успішно працює у Вінницькій, Черкаській та Київській областях України. Президент компанії МК Група (MK Group) Міодраг Костич висловив сподівання щодо стабілізації ситуації в Україні найближчим часом, а також щодо того, що бізнес компанії «Агро Інвест Україна» продовжуватиме інтенсивно розвиватися. Він також висловив позитивне ставлення щодо подальшого вдосконалення умов ведення бізнесу в Україні за підтримки міжнародних інституцій.
 
Представники Посольства України в Белграді  з великим задоволенням  прийняли звістку про те, що компанія МК Група (MK Group) планує розширити свою діяльність і буде продовжувати інвестувати в сільське господарство на території України.
 
PR служба,
МК Група (MK Group)
13.03.2014
  Miodarg Kostic
← назад