Новини

Спростування неправдивої інформації

 31 січня 2017 року у вечірньому випуску програми «Подробиці» було показано сюжет в якому йшла мова про рейдерське захоплення землі, що належить мешканцям сіл Благовіщенського району Кіровоградської області. При цьому винуватцем, порушником закону названа наша компанія ТОВ «Агро Інвест Україна» (код ЄДРПОУ 34478187). Обставини висвітлені в сюжеті не відповідають дійсності, оскільки згідно даних які містяться в Державному реєстрі прав на нерухоме майно користувачем земельних ділянок постраждалих осіб виступає ТОВ «Агрі Інвест Україна» (код ЄДРПОУ 37734991).

Детальніше...

Щорічне навчання агрономів та інженерів

Компанія Агро Інвест Україна 28 та 29 березня 2014 року провела щорічне навчання агрономів та інженерів, яке проходить перед початком посівної компанії. Захід проводився для всіх спеціалістів компанії з різних регіонів за участі багаторічних партерів Агро Інвест Україна – компаній Монсанто Україна, Сингента та «Аграрна Індустріальна компанія», а також з залученням фахівців компанії-виробника  продуктів мікробіологічного походження «БТУ-Центр», м. Ладижин.

Детальніше...

Зустріч представників сербської компанії МК Група (MK Group), та представників Посольства України в Сербії

Компанія МК Група (MK Group) організувала зустріч з представниками Посольства України в Белграді. Президент компанії МК Група (MK Group) Міодраг Костич і директор компанії МК Аграр (МК Аgrar) Мілош Бугарин зустрілися з Олександром Кириченком, тимчасовим повіреним у справах України в Белграді, та Ігорем Винокуровим, економічним радником Посольства України в Белграді.
 

Детальніше...

Відкриття сучасного елеватора у Вінницькій області

За неповних 9 місяців протягом 2013 року компанія Агро Інвест Україна повністю завершила будівництво та запустила в роботу новий сучасний елеватор у Вінницькій області. Його загальна потужність більше 60 000 тон одночасного зберігання зерна, він обладнаний надсучасною системою очистки та сушки.

Елеватор забезпечує Вінницький та Черкаський Підрозділи компанії Агро Інвест Україна потужностями  по зберіганню зерна та гарантує найвищу експорту якість продукції.

Крім того, елеватор надає послуги зберігання місцевим фермерам, що стимулює агровиробництво у регіоні та надає можливість невеликим виробникам продавати вироблену продукцію належної якості по вищим цінам.

Детальніше...

Відкриття дитячого садочку в c. Богданівка

У вересні 2013 року Агро Інвест Україна презентувала повністю відреставрований дитячий садочок в селі Богданівка Яготинського району Київської області. Цей дошкільний заклад не функціонував протягом багатьох років, а в селі підростало близько 100 малюків дошкільного віку. Компанія Агро Інвест Україна, як відповідальний інвестор, не могла стояти осторонь нагальної проблеми села та в повній мірі реалізувала проект з реставрації приміщення.

З початку 2013 навчального року в дитячому садочку займаються декілька груп дошкільнят та проводять свої заняття класи початкової школи.

Детальніше...

ЄБРР стає міноритарним акціонером MK Group (МК Груп)

Через інвестування 50 мільйонів євро Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) став міноритарним акціонером компанії MK Group (МК Груп) (холдинг Agri Europe), яка працює в Україні через свою дочірню структуру – компанію Агро Інвест Україна. Додатковий капітал служитиме для фінансування нових інвестицій в сільське господарство та інфраструктуру в Україні та в Сербії.


Детальніше...