історія

Агро Інвест Україна засновано у 2006 році рішенням MK Group як компанію, що буде продовжувати основну лінію розвитку групи в Україні.

До 2009 року компанія сформувала три виробничі підрозділи в Київській, Вінницькій та Черкаській областях з загальною кількістю землі в обробітку понад 30 000 га. Крім того,  на повну потужність почав працювати  і новий сучасний елеватор на 113 000 тон. Проект в повному обсязі профінансований Європейським банком реконструкції та розвитку. Загальна річна кількість збіжжя, вирощеного на підприємствах групи Агро Інвест Україна, уже вп’ятеро перевищувала кількість зерна до приходу Агро Інвест Україна.

В 2011 році започаткований Підрозділ Житомирський як пілотний проект з перспективою збільшення кількості землі в обробітку до 15 000 га.

На початку 2013 року Агро Інвест Україна розпочала будівництво нового високотехнологічного елеватору в Підрозділі Вінницький загальною потужністю в 61 000 тон одночасного зберігання. З жовтня 2013 року елеватор приймає зерно компанії та місцевих фермерів.